FIT Caloria - catering dietetyczny

Fit Caloria- dieta: STANDARD
STANDARD
Chcesz zmienić swoje złe nawyki żywieniowe? Poprawić swoje samopoczucie? A może jesteś już zmęczony dotychczasowymi nieskutecznymi dietami po których i tak wracasz do "starej wagi"? To mamy rozwiązanie na twoje problemy. Menu zawiera wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje Twój organizm.
W menu znajdziesz produkty roślinne, zwierzęce, nabiał, różne rodzaje mięs oraz ryby.
Dieta dostępna w pakietach 1000 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal
Fit Caloria- dieta: SPORT
SPORT
Jeśli jesteś sportowcem lub aktywność fizyczna jest Twoim hobby to ten pakiet będzie idealny dla Ciebie. Pakiet sport jest zbilansowany na bazie węglowodanów z uzupełnieniem odpowiedniej ilości białka oraz tłuszczy. Dieta zawiera różnorodne posiłki w których znajdziesz różnego rodzaju mięsa, ryb, nabiał, warzywa, owoce, produkty zbożowe. Dzieki nam będziesz mieć więcej czasu na treningi zamiast tracić czas na przygotowywanie i pilnowanie kaloryczności
swoich posiłków.
Dieta dostępna w pakietach 2000 kcal, 2500 kcal, 3000 kcal, 3500 kcal
Fit Caloria- dieta: GYM
GYM

Jesteś osobą aktywną fizycznie, ćwiczysz na siłowni a może po prostu chcesz aby Twoja dieta była wysokobiałkowa? Oczywiście dopilnowaliśmy aby w diecie znalazły się wszystkie niezbędne składniki. Proponowany pakiet jest bogaty w owoce, warzywa, kasze, makarony, wysokobiałkowe produkty roślinne, zwiększoną ilość mięsa, ryb, jaj i nabiału.
Dieta dostępna w pakietach 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal

Fit Caloria- dieta: FIT
FIT
Jeśli potrzebujesz szybko pozbyć się zbędnych kilogramów w krótkim czasie lub chcesz zmniejszyć ilość spożywanych
węglowodanów to mamy dla Ciebie rozwiązanie. W tym pakiecie znajdziesz dużą ilosc warzyw i owoców, różnego rodzaju mięs, ryb, nasion roślin strączkowych, nabiału. Różnorodne menu składające się z koktajli, sałatek, dzięki którym poczujesz sie lekko i swobodnie.
Dieta dostępna w pakietach 1000 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal
Fit Caloria- dieta: VEGE
VEGE

Pakiet ten nie zawiera produktów zwierzęcych, zarówno mięsa, jak i ryb i owoców morza. Dopilnowaliśmy aby białko zostało pozyskiwane w odpowiedniej ilość, aby twój organizm funkcjonował prawidłowo.Znajdziesz je min. nasionach roślin strączkowych.
W pakiecie nie zabraknie również warzyw, owoców, pestek i orzechów.
Dieta dostępna w pakietach 1000 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal

Fit Caloria- dieta: VEGE+FISH
VEGE+FISH
Chcesz wyeliminować ze swojej diety mięso?
W diecie vege znajdziesz produkty nabiałowe, ryby, nasiona  roślin strączkowych, jaja, pestki i orzechy.
Przygotowujemy ją dla Ciebie tak aby dostarczyć Ci odpowiednią ilosc białka oraz niezbędnych składników.
Dieta dostępna w pakietach 1000 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal
Fit Caloria- dieta: NO GLUTEN & NO LACTOSE
NO GLUTEN & NO LACTOSE

Jest to połączenie dwóch pakietów no lactose oraz no gluten, wykluczający z codziennego menu produkty zawierające laktoze oraz gluten. Lecz nie zabraknie w menu mięs, ryb, jajek oraz nasion roślin strączkowych.
Dieta dostępna w pakietach 1000 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal

Fit Caloria- dieta: OFFICE
OFFICE

Chcesz się zdrowo odżywiać? Jeść pełnowartościowe posiłki? Nie masz czasu aby przygotować sobie coś do pracy? Specjalnie skomponowane w zależnośći od potrzeb 3 ( II śniadanie, obiad, podwieczorek) lub 2 posiłki (II śniadanie, obiad), które będą idealne do spożycia w ciągu dnia w pracy.
Dieta dostępna w pakietach 700 kcal, 1000 kcal, 2000 kcal

Jeśli nie wiesz, który pakiet powinieneś wybrać skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości.
© 2018 "Fit Caloria - Catering dietetyczny". Wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz politykę prywatności.