FIT Caloria - catering dietetyczny
DLACZEGO MY?

Catering FitCaloria powstał specjalnie z myślą o Tobie oraz Twoim zdrowiu i potrzebach. Wiemy jak dużo czasu wymaga wymyślanie i przygotowywanie zdrowych i pysznych posiłków. Jednak oprócz posiłków chcemy Ci pokazać jak ważna jest zmiana złych nawyków żywieniowych i jak dużo możesz zyskać. Nie tylko piękną sylwetkę ale również lepsze samopoczucie. Codziennie nasz zespół pracuje nad nowym smacznym i wyszukanym menu. Regularnie zmieniamy i urozmaicamy nasze menu w zależności od pory roku, bo pragniemy aby wszystko było zawsze świeże. Wiemy że zdrowe jedzenie nie musi być bez smaku i może codziennie zaskakiwać. Nie ważne czy trenujesz, chcesz się zdrowo odżywiać czy tylko pozbyć się zbędnych kilogramów u nas każdy znajdzie dietę dopasowaną do swoich potrzeb. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy i doradzimy. Dieta nie oznacza głodówki, męczarni, pokażemy Ci jak dzięki odpowiednio zbilansowanych posiłkach możesz łatwo uzyskać upragniony efekt. Zadbamy aby każde danie dostarczyło Ci potrzebnych składników odżywczych, dzięki którym uzyskasz energię, poprawisz swoje samopoczucie oraz sylwetkę.

Gdy chciałbyś zindywiualizować swoją dietę lub zasięgnąć profesjonalnej porady dietetyka, zbadać skład ciała i dostosować charakter i kaloryczność diety do własnych potrzeb, zapraszamy do konsultacji z dietetykiem klinicznym mgr Martyną Walioszczyk, absolwentką dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, prowadzącą od wielu lat poradnictwo dietetyczne zarówno zdrowych jak i chorych dorosłych oraz dzieci.

FIT Caloria - catering dietetyczny
FIT Caloria - catering dietetyczny
FIT Caloria - catering dietetyczny
OBSZAR DOSTAW
powiat radomszczański, Częstochowa, Piotrków Trybunalski,
Gorzkowice, Niechcice, Rozprza
© 2018 "Fit Caloria - Catering dietetyczny". Wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz politykę prywatności.